Shopping cart

Close

No products in the cart.

Filozofia Tiens Group

Prospievanie spoločnosti zlepšovaním zdravia ľudstva

Výhody prírodných, zdraviu prospešných výrobkov vyrobených renomovanou čínskou spoločnosťou TIENS si každý deň užíva viac ako 30 miliónov domácností v 190 krajinách sveta.

Rad výrobkov starostlivosti o zdravie je inšpirovaný 5000 rokov starou kultúrou tradičnej čínskej medicíny.

Propagovať pozitívny, prírodný a zdravý životný štýl je každodenným poslaním tisícov zamestnancov a distribútorov spoločnosti TIENS po celom svete. Ich odkazom je zdravie, podnikavý duch, úspech, nadšenie a nádej.

Mnohí jednotlivci a obchodní partneri inšpirovaní týmito víziami si so spoločnosťou Tiens Group vybudovali pevné strategické partnerstvo. Známe osobnosti a svetové značky, ako Microsoft, Pfizer, IBM a Telecom Čína sú úspešnými partnermi TIENS.

Distribútori spoločnosti TIENS a jej zamestnanci sú nadšení ich poslaním a pracujú na dosiahnutí korporátneho cieľa; byť prospešní spoločnosti, udržiavať a propagovať zdravie ľudstva a rozvíjať svetové podnikanie. Víziu „Výborné zdravie pre všetkých“ napĺňajú s nadšením a pod strategickým vedením zakladateľa a predsedu spoločnosti Li Jinyuana.

Tiens Group je významná, úspešná celosvetová spoločnosť s ambíciou zmeniť svetové zdravie, vytvoriť podnikateľské príležitosti a šíriť nádej. Spoločnosť TIENS je pôvodom z Číny a rýchlo sa stáva kozmopolitnou značkou pre zákazníkov na celom svete.

História TIENS – celosvetovej značky z Východu

Tiens Group sa vždy hlásila k filozofii „byť prospešní spoločnosti udržiavaním zdravia ľudstva“ a svoju zodpovednosť voči spoločnosti si aktívne plní. Tiens Group doteraz venovala viac ako 1,5 miliardy yuanov na charitu a verejnoprospešné projekty.

Pán Li Jinyuan založil v roku 1995 Tianjin Tianshi Group Co., Ltd., v čínskom meste Tianjin. V roku 1997 spoločnosť vstúpila na medzinárodný trh a odvtedy sa stala celosvetovým podnikom so záujmami vo viacerých oblastiach, vrátane biotechnológie, manažmentu zdravia cestovného ruchu, vzdelávania, finančných investícií a nehnuteľností.

Tiens Group dnes podniká už vo viac ako 190 krajinách a prevádzkuje pobočky v 110 oblastiach a vytvorila strategické partnerstvá s poprednými spoločnosťami. V dnešnej dobe má Tiens Group široký rad inovatívnych a rozmanitých výrobkov, vrátane zdravej stravy, pomôcok na podporu zdravého životného štýlu, výrobky starostlivosti o zdravie, krásu, pleť a domácnosť. Hlavnou stratégiou Tiens Group, ktorá je poháňaná víziou „Výborné zdravie pre všetkých“, sa stala snaha rozšíriť Medzinárodný priemyselný park zdravia TIENS a Medzinárodnú univerzitu na komplex s rozlohou 4,22 km, s investíciou viac ako 17 miliárd RMB (2 miliardy eur).

Medzinárodný priemyselný park zdravia TIENS sa nachádza v prestížnej lokalite medzi mestami Peking a Tianjin a zastrešuje výskum a vývoj produktov, kontrolu ich kvality, testovanie, výrobu, ako aj lekárske zdravotné štúdie. Súčasťou sú aj ubytovacie a konferenčné zariadenia, a ešte oveľa viac.

Tiens Group je dnes sebavedomou, pružnou organizáciou nasledujúcou stratégiu „Výborné zdravie pre všetkých“ a snaží sa dostať na popredné miesto zoznamu Global Fortune 500. Tiens Group sa usiluje dosiahnuť svoju víziu rozširovaním obchodnej siete, zlepšovaním služieb a zdokonaľovaním prevádzok.

Medzinárodný priemyselný park zdravia TIENS

 

 

Značka TIENS

Tiens Group si od svojho založenia chcela vytvoriť svoju vlastnú značku. Stratégia značky a marketingový plán urobili spoločnosť TIENS rozpoznateľnou na celom svete. Začiatkom roka 2007 prezentovala Tiens Group svoju hlavnú filozofiu „Jeden svet, jedna rodina“ a vybudovala dlhodobú stratégiu značky.

Jej hlavné hodnoty prezentujú:

VÝNIMOČNÉ INOVÁCIE

NAJVYŠSIA ZODPOVEDNOSŤ

VYNIKAJÚCA TÍMOVÁ PRÁCA

Uviedla aj nový slogan značky: Harmónia, súdržnosť, prosperita. Nový imidž spoločnosti a stratégia značky boli prezentované na špeciálnej konferencii v máji 2007.

 

Korporátne značky Tiens Group:

Jadro značky: One World, One Family (Jeden svet, jedna rodina)

Hlavné hodnoty: výnimočné inovácie, najvyššia zodpovednosť, vynikajúca tímová práca

Slogan značky: Harmónia, súdržnosť, prosperita

Spojiť milióny rodín na celom svete a považovať ich za jednu, to je naša vízia.

Back to Top
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial